Vibrujúce nohavičky ti prinesú vzrušenie v každej chvíli

vubrujúce nohavičky sú stále obľúbenejšou erotickou pomôckou

Počuli ste už o vibrujúcich nohavičkách? Nie? Musíte to okamžite napraviť! Sú prísne skryté pred zrakmi okolia a prinášajú rovnakú rozkoš ako vibrátor. Využiť ich môžete doslova vždy a všade.

Nebezpečná erotická hračka

Vibrujúce nohavičky ocenia všetky dámy, ktoré majú rady nebezpečenstvo. Ak obľubujete sex na verejných miestach alebo vás vzrušuje predstava, že vás môže ktokoľvek pri milovaní vyrušiť, vibrujúce nohavičky sú určené pre vás.

Obliecť si ich môžete ako klasickú spodnú bielizeň a vyraziť na nákup, do práce alebo na párty. Nohavičky sa kupujú s diaľkovým ovládaním. Spravte si vzrušujúcu prechádzku s partnerom! Vložte ovládanie nohavičiek do jeho rúk. Zabavíte sa nielen vy, ale aj on. Hluku sa báť nemusíte, vibrovanie je veľmi diskrétne.  

Ako vibrujúce nohavičky vyzerajú?

Vibrujúce nohavičky sa vyrábajú v rôznych prevedeniach a tvaroch. Vybrať si môžete podľa toho, aká farba a materiál sa vám páči. Klasikou je tzv. motýlik. Nohavičky tvorí len plastový motýľ, v ktorom sa nachádza vibrátor. Z jeho štyroch koncov idú šnúrky, ktoré držia nohavičky na mieste.

Ďalšie prevedenie pripomína hrubšiu podložku. V prednej časti má hrboľček, ktorý obsahuje vibrujúci strojček. Podložku vložíte do nohavičiek a ovládate jednoducho pomocou diaľkového ovládania.  

Ak chcete zostať verné textilnej spodnej bielizni, máme riešenie aj pre vás. Klasické nohavičky obsahujú mini vibrátor, ktorý je uložený v špeciálnom vrecku. Takýto vibrátor dráždi iba klitoris. Pri iných si tento vibrátor vsuniete priamo do vagíny. Je pripevnený k spodnej časti nohavičiek.

Posledným spôsobom ako sa dráždiť je vajíčko. Existujú špeciálne druhy, ktoré vložíte do nohavičiek. Vo všeobecnosti majú vibrujúce nohavičky viacero spôsobov nastavenia. Zvolíte si intenzitu podľa toho, ako sa cítite. Ak chcete len príjemné dráždenie, ktoré vás dostane do tej správnej nálady, uspokojíte sa aj s nižšími stupňami nastavenia.

Kde kúpiť vibrujúce nohavičky?

Možno ste o nich nepočuli, ale zoženiete ich všade. Kúpiť sa dajú v každom dobrom sex shope. Nakupovať takéto veci sa hanbí veľa žien, ale aj mužov. Objednať si ich preto môžete aj z pohodlia domova.

Erotické e-shopy posielajú tovar v diskrétnom balení. Na krabici je napísaný iný názov e-shopu. Tak sa nemusíte hanbiť, že kuriér zistí, čo ste si to vlastne objednali. 

 

We Vibe - vibrátor pre páry

 

3.67 avg. rating (77% score) - 3 votes