Vyskúšali by ste holenie zadku?

Holenie zadku je stále populárnejšie u mužov aj žien

Chlpy na zadku sú bežné u mužov aj žien. Veľa ľuďom však nevadia a nechávajú ich žiť si svojím životom. No tí, ktorí si potrpia na hladkú pokožku, nechcú o ritných chĺpkoch ani počuť. Vtedy prichádza na rad holenie zadku.

Prečo to robíme?

Holenie zadku je pre niektorých mužov a zopár žien známa rutina. Keď sa zbavujú ochlpenia na intímnych partiách, nikdy nevynechajú ani túto zadnú časť. Chlpy nikdy nerastú len tak. Aj na zadku plnia svoju úlohu, a to minimalizujú trenie a udržiavajú túto oblasť suchú a vetranú. Možno vám to príde ako banalita. Ale mali ste už niekedy zapareniny na zadku? Nie je to nič príjemné. Práve chĺpky predstavujú prevenciu voči týmto kožným problémom.

Zaujímavá je aj štúdia o tom, či sa ženám tieto chlpy páčia. Až 75% žien odpovedalo, že chlpatý zadok je neakceptovateľný! Zvyšné percento nemá problém sa s chlpatým zadkom hrať, pľaskať po ňom a bozkávať ho. Záleží to na osobnosti človeka, od jeho preferencii a chúťok. Chlpy patria medzi prirodzenú súčasť nášho tela, aj keď je pravda, že príliš chlpaté hrude a zadky nie sú dvakrát príťažlivé.

Hladký oholený zadoček

Hladký zadoček má svoje čaro 🙂

Ako to robíme?

O holení intímnych partii sa traduje množstvo hororových historiek. Pošmykne sa vám ruka a porežete si penis alebo klitoris. Nedajbože si neopatrnou manipuláciou žiletkou porežete zadok. Všetko je možné, preto si pri holení dávajte pozor! Holý zadok je pre niektorých ľudí vzrušujúci už na pohľad. Pôsobí ako sexuálny stimulant pre oboch partnerov.  

Pred holením zadku sa uistite, že máte všetko potrebné po ruke. Niekomu stačí len pena na holenie a žiletka. Ak si holíte genitálie, máte v ruke už potrebný cit. Zvonka si najlepšie oholíte zadok klasickým elektrickým strojčekom. Je však príliš široký na to, aby sa zmestil k otvoru. Tam využijete starú dobrú žiletku.

Pri výbere elektrických strojčekov sa zamerajte na tie, ktoré sú určené na celé telo. Každý strojček je iný. Má iné čepele, silu a hlavicu. Zadok je intímne miesto, a preto je vhodné investovať do kvalitnejšieho strojčeka.

Ďalším spôsobom, ako sa zbaviť chĺpkov, je vosk. Najmenej bolestivá a najrýchlejšia je brazílska depilácia. Ak patríte medzi chlapov s prílišným ochlpením, pomôže vám laser. Je to síce drahšia položka, ale výsledok je o to trvácnejší.

Holenie intímnych častí tela

5.00 avg. rating (97% score) - 4 votes