Úzka, ovisnutá alebo príliš suchá. Aké druhy vagín poznáme?

Rôzne typy ženských vagín

Každé dievča má pred prvým milovaním s novým mužom obavy. Budem sa mu páčiť nahá? Budem vedieť, čo mám robiť? Ale najdôležitejšia otázka znie: je moja vagína v poriadku? Prečítajte si, aké druhy vagín poznáme!

Aby sme vás upokojili už na začiatku, vzhľad každej vagíny je úplne normálny. Paradoxne, málokedy nájdeme na dvoch rôznych ženách totožné vagíny. Každá má svoj tvar, svoju veľkosť a svoje vlastnosti, ktoré ju robia jedinečnou. Každý chlap má rád inú vagínu. A to je krásne na ich rozmanitosti. Každý si príde na svoje.

Rôzne typy ženských vagín

Zdroj: Wikipedia

1. Príliš voľná vagína

Chlapi s krátkou výdržou uvítajú tento voľnejší typ vagíny. Je prirodzene roztiahnutá. Vniknutie do nej nie je žiadny problém, žene ušetríte nepríjemné bolesti a môžete veselo vchádzať dnu a von. Niektorí chlapi sa však sťažujú na prílišnú voľnosť. Trvá im aj niekoľko desiatok minút, kým sa dokážu v takejto vagíne spraviť.

2. Príliš tesná vagína

Tesná vagína vám naopak nepomôže vydržať dlhšie v posteli. Pocit rozkoše je taký vysoký, že sa budete chcieť spraviť ihneď po vniknutí. Stiahnuté steny vagíny doslova masírujú každý kúsok penisu. Viete si predstaviť krajšiu vec na svete? Tesný typ vagíny môžeme jednoznačne zaradiť medzi tie obľúbené, avšak ako sme spomenuli na začiatku, nie každému vyhovujú.

3. Príliš malá vagína

Idete do postele so sexy kočkou. Pekne si ju pripravíte, vyzlečiete a zrazu zistíte, že jej vagína je menšia, než na aké ste boli doteraz zvyknutí. Pomyslíte si, či ho tam budete musieť natlačiť nasilu alebo dierka časom povolí? Malé vagíny nie sú nezvyčajným druhom. V tomto prípade stačí trochu viac lubrikantu a všetko zvládnete na jednotku.

4. Veľké malé pysky

Aj vy ste sa ako malý na biológii smiali, keď ste preberali ženské pohlavné orgány? Áno, tie dve veci, ktoré niekedy menej a niekedy viac vytŕčajú z vagíny sa volajú pysky ohanbia. Dokonca poznáme aj malé a veľké pysky. Malé sú tie bližšie pri klitorise. Niekedy však dokážu narásť do rozmerov, kedy začnú z vagíny vytŕčať. Je to iba kozmetický problém, ale vďaka nim je aj sexuálny zážitok trošku odlišný. Niektorí chlapi preferujú práve dievčatá s väčšími pyskami.

5. Vyschnutá vagína

Púšte sa v našich geografických šírkach vyskytujú pomenej. Za to častejšie ich môžeme nájsť v podobe vyschnutých vagín. To sú tie, kedy sa snažíte najviac na svete, predvádzate svoj najlepší prstoklad a jazyk vás už bolí od snaženia. No a tá vagína nie a nie zvlhnúť. Jednoducho si povedala, že sa jej nechce. Nie je to nič nezvyčajné, niektoré ženy proste nemajú dar zvlhnutia a tu prichádza na rad opäť lubrikant.

6. Vagína, ktorá sa nevie urobiť

Problém ženského orgazmu nie je iba o druhe vagíny. Je aj o tom, ako dobre pozná žena svoje telo, a či vie, ako sa má hýbať, aby správne dráždila klitoris. Avšak aj to najlepšie štúdium svojho tela niekedy nepomáha. Kým sa spraví žena s takouto vagínou raz, niektorý chlap by sa urobil aj trikrát. Preto si na milovanie pripravte hlavne trpezlivosť.

7. Dokonalá vagína

Určite ste si už povedali, že dokonalá vagína neexistuje. Na prvý pohľad sa vám môže zdať ako každá iná. Potom sa jej však chytíte a cítite, že máte v posteli niečo výnimočné. Potom do nej vniknete a je to tam! Dokonalá vlhkosť, dokonalá textúra a dokonca aj tá dôležitá tesnosť. Dámy a páni, to je dokonalá vagína.

Takto vyobrazil dokonalú vagínu známy francúzsky maliar 🙂

Gustave Courbet - Prirodzenie sveta

Gustave Courbet – Prirodzenie sveta

4.14 avg. rating (83% score) - 7 votes