Romantické milovanie od A do Z (návod pre chlapov)

Každý dokáže byť v posteli drsný a sebecký. Ale čo taká romantika? Ženy po nej túžia, muži o nej počuli. Naučte sa, ako si užiť romantické milovanie pomocou našich tipov a trikov.

tipy na romantické milovanie

 

A ako aperitív

Skôr ako bezhlavo zvalíte svoju priateľku do postele, nalejte jej niečo. Vínko bude stačiť, ale nič nepokazíte aj luxusnejším Proseccom.

via GIPHY

 

B ako bozkávanie

Bozky patria medzi alfu a omegu romantického milovania. Zamerajte sa nielen na pery, ale aj krk a celé telo. Prečítajte si článok o ženských erotogénnych zónach.

via GIPHY

 

C ako city

Nebojte sa ukázať svoju nežnejšiu stránku. Povedzte jej, že ako veľmi ju milujete a ako vám chýba, keď nie ste spolu.

via GIPHY

 

D ako dotyky

Bozky a dotyky k sebe patria ako chlieb a maslo. Jemne sa dotýkajte partnerkinej tváre, pŕs, zadku a stehien. Keď zablúdite pod jej blúzku, bude z vás hotová.

via GIPHY

 

E ako energia

Na romantiku sa musíte dobyť energiou – hlavne vášňou. Môžete pripraviť dokonalú večeru, program aj prostredie ale ak sa budete správať ako zdochlina všetko pokazíte.

via GIPHY

 

F ako film

Spravte si pekný začiatok večera pri romantickom filme. Nechajte dámu nech vyberie jej obľúbený film. Môžete sa zahrať na vyšetrovateľa a zistiť ho dopredu. Takto jej pripravíte prekvapenie, na ktoré len tak ľahko nezabudne.

via GIPHY

 

G ako gurmán

Staňte sa pravým gurmánom a pripravte jej večeru, z ktorej doslova odpadne. Stačia aj nevšedné variácie obyčajných jedál a v jej očiach budete najlepším šéfkuchárom na svete.

via GIPHY

 

H ako hudba

Hudba ako podmaz romantického milovania je skvelé riešenie. Dajte si pozor, aby ste nevybrali taký žáner, ktorý vás bude od milovania rušiť. Vhodné sú klavírne alebo iné čisto inštrumentálne songy.

via GIPHY

 

I ako idol

Staňte sa pre ňu dokonalým idolom na poly romantiky. Tým, že budete nežný a všímavý si získate jej srdce na dlhšie ako len jednu noc.

via GIPHY

 

J ako jazýčková

Jazýčková alebo francúzsky bozk. Kto vie o romantickom milovaní viac ako Francúzi? Využite tento ich vynález vždy a všade. Dávajte si však pozor na nechcené jazykové tornáda.

via GIPHY

 

K ako komplimenty

Každá žena má obavy, či je pre vás dostatočne pekná. Preto nebuďte hulvát a vyzdvihnite veci, ktoré sa vám na nej páčia. Či už sú to oči, pery, prsia alebo oblečenie. S pekným komplimentom nič nepokazíte.

via GIPHY

 

L ako láska

Základom romantiky je láska. Môžete ju vytvoriť umelo, ale pokiaľ ste skutočne zaláskovaný do vašej partnerky, všetko pôjde priamo od srdiečka.

via GIPHY

 

M ako milenec

Dokonalé romantické milovanie padá a stojí na dokonalom milencovi. Nebuďte v posteli sebec a doprajte partnerke chvíle rozkoše, ktoré ju dostanú na vrchol.

via GIPHY

 

N ako neha

Bozkávanie sme si už prešli. K nim patrí nepochybne aj neha. Hladkanie po vlasoch, po nahom tele, ale aj obíjmanie dokáže navodiť správnu romantickú atmosféru.

via GIPHY

 

O ako orálny sex

Orálny sex je perfektnou predohrou. Nerozmýšľajte však hneď nad svojím penisom. V rámci predohry sa zamerajte na láskanie partnerkinej vagíny.

via GIPHY

 

P ako posteľ

Ak viete, že k vám poobede príde dámska návšteva, usteľte si. Prihoďte zopár vankúšov a vymeňte obliečky. Aj takéto drobnosti vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru.

via GIPHY

 

R ako romantik

Nebojte sa ukázať svoju romantickú stránku. Ste sami dvaja. Vaši kamaráti vás nevidia a môže im byť jedno, či ste si doma zapálili sviečku a kúpili kvety svojej láske.

via GIPHY

 

S ako sviečky

Sviečky vytvárajú neopakovateľnú romantickú atmosféru. Možno si myslíte, že už patria medzi obkukanú klasiku. Ale skúste zhasnúť svetlá a nechať zasvietené iba sviečky. Vaša dáma to určite ocení.

via GIPHY

 

T ako tyčinky

Vonné tyčinky sú vhodným doplnkom. Prekvapte ju a kúpte tyčinky s vôňou jej obľúbených kvetov. Existujú aj druhy tyčiniek, ktoré rozprúdia vašu vášeň a sexualitu.

via GIPHY

 

U ako úcta

Písmenko sme trochu upravili, ale význam sa nestráca. Romantika ako taká je hlavne o úcte. Správajte sa k partnerke ako k bohyni a ona vám to rada oplatí.

via GIPHY

 

V ako vaňa

Milovanie v posteli je klasika, ktorou nič nepokazíte. Avšak taký bublinkový kúpeľ vo vani s pohárom vína je už iný romantický level. Sex v sprche tiež nie je na zahodenie! 🙂

via GIPHY

 

X ako Xena

Ako malí sme všetci mali radi Xenu. Dievčatá chceli byť ako ona a chlapci z nej boli hotoví. Obdivujte partnerku rovnako ako ste kedysi obdivovali Xenu. Áno, na písmenko X sa veľa slov nájsť nedá.

via GIPHY

 

Y ako You

Je to síce anglické osobné zámeno, ale pekne vystihuje podstatu romantického milovania. To by nemalo byť o vás, ale o vašej milovanej osobe. Točte sa celý večer len a len okolo nej.

via GIPHY

 

Z ako začiatky

Romantika sa dá naučiť, ale začiatky bývajú vždy ťažké. Hlavne sa nebojte trapasov. Aspoň sa na nich obaja zasmejete a budete mať na čo spomínať.

via GIPHY

5.00 avg. rating (94% score) - 1 vote