Skutočný príbeh: Prvý sex počas menštruácie som zažil na dozvukoch v Taliansku

Tento príbeh sa naozaj stal. Možno pre niekoho nebude zaujímavý, ale pre mňa znamenal môj prvý sex počas krámov veľmi veľa. Niektorí ma možno odsúdite, ale odvtedy sa sexu počas menštruácie nebojím. Prečítajte si viac o tom, ako som zažil svoju prvú jazdu na červenú.

Sex počas menštruácie už nie je tabu

 

Stalo sa to pred pár rokmi hneď po maturitách. Asi 12-ti spolužiaci sme sa dohodli, že oslávime koniec strednej školy na predĺženom víkende pri mori. Boli to už naše druhé dozvuky, takže sme sa veľmi tešili, lebo tie prvé boli naozaj divoké.

Ja som sa tešil obzvlášť na moju už bývalú spolužiačku Luciu, s ktorou sme na poslednej chate riadne poriešili. Hoci to neskončilo sexom, obaja sme sa urobili pri 69-tke. Chuť a vôňa jej prirodzenia mi doteraz ostala vrytá do pamäti a chuťových pohárikov.

Po prvých dozvukoch sme sa v triede s Luciou veľmi nebavili. Posledný maturitný deň ma však celá od šťastia objala, že spravila matiku. A neostalo to iba pri objatí. Najprv ma jemne pobozkala na líce, potom na ústa a skončilo to pri 40-minútovom vylizovaní na babských záchodoch. Keď sme sa pred školou lúčili, povedala mi, že sa veľmi teší na dozvuky.

Od toho dňa som počítal minúty do odchodu. Nevedel som sa dočkať až uzrieme prvé záblesky Jadranského mora.

 

***

 

Cesta vlakom bola nekonečná, navyše som skončil v kupé so spolužiakmi, ktorých som síce mal rád, ale predsa len to boli chalani. Lucia sedela s babami v inom vagóne a za celú cestu sme sa videli iba vo dverách ich alebo nášho kupé. Na nejakú romantiku sa nedalo ani pomyslieť.

Našťastie som väčšinu cesty prespal.

 

***

 

Prašnou cestou sme sa dostali až k našim apartmánom. Po 30-hodinovej ceste vlakom to bolo dosť namáhavé, ale určite to stálo za to. Apartmány sa týčili priamo na pobrežnom útese nad morom, zatiaľ čo vzadu za budovou sa rozprestierali olivovníkové háje.

Do izieb nás odviedla milá pani, ktorá nevedela ani slovo po anglicky. Bohužiaľ, aj ubytovanie na izbách dopadlo rovnako ako vo vlaku – chalani v jednom apartmáne, baby v druhom. Vedel som, že to bude problém a trochu som začal pochybovať, či sa dočkám vytúženého kontaktu s Luciou.

Moje pochybnosti boli určite na mieste, keďže aj po prvých dvoch dňoch so mnou Lucia takmer neprehovorila ani slovo. Druhý večer na plážovej diskotéke som si povedal, že prelomím ľady a sadol som si vedľa nej k barovému pultu. Hoci som nemal na dozvuky veľký rozpočet, začal som ju pozývať na drinky. Nechala sa, ale stále bola voči mne chladná a vždy keď som naznačil, že by sme sa mohli zabaviť aj inak, nevšímala si ma. Nakoniec som to zabalil a zmieril som sa s tým, že tieto dozvuky už s Luciou nezažijem to, čo som si pravdepodobne iba vysníval.

Bozkávanie po maturitách ma zmiatlo, rozhodol som sa už viac nemyslieť na Luciu a užiť si čo najviac dozvuky aj bez nej. Každý deň vyzeral rovnako. Ráno, rozumej o 11-tej doobeda, sme sa rozbití vždy naraňajkovali, do večera sme sa vyvalili na pláž, večer sme sa najedli a išli sme buď piť na terasu apartmánu alebo do plážového baru.

Takto nejako ubehli 4 dni. Bola to sranda, ale nepodarilo sa mi poriešiť so žiadnou inou babou, lebo som sa o to ani nepokúsil. Stále ma v myšlienkach prenasledovala Lucia a vlastne som ani na nič iné nemal chuť.

Bolo to smutné, už mi zostávalo iba prežiť poslednú noc a ráno sa zbaliť na vlak.

Začali sme na terase, kde sme vypili tri fľaše Kapitána. Potom sme sa presunuli do baru, kde sme minuli všetky zvyšné peniaze, ktoré sme si na výlet zobrali a ešte párkrát sme boli aj vyberať z neďalekého bankomatu.

Viete si asi predstaviť, ako sme sa vrátili na apartmán. Boli sme tak rozbití, že sme sa len rozpŕchli do izieb a zaspali.

A spal som fakt tvrdo. Snívalo sa mi o Lucii a o našich prvých dozvukoch. Vyzliekli sme sa a ľahla si na mňa do polohy 69-tky. Môj tvrdý penis najprv opatrne oblizovala, až kým si ho pomaličky nestrčila hlboko do hrdla. Ja som zas náruživo lízal jej klitoris, pysky, zadok, proste všetko. Tá chuť a vôňa ma privádzali do šialenstva. Netrvalo dlho a začal som striekať do jej teplých a vlhkých úst. Vtedy som sa zobudil.

Oproti sebe na posteli som uvidel obrys nahej ženskej postavy. Môj penis ešte stále pulzoval v jej vlhkých útrobách a ona sa zhýbala v rozkoši. Cítil som, ako sa teplo rozlieva oboma našimi telami. Nechcel som veriť vlastným zmyslom. Posledné kvapky semena zo mňa žmýkala naučenými pohybmi, až kým sa ešte stále nasadená na mne nezložila na moju hruď.

Bez slova som jej hladil vlasy a cítil som sa šťastný. Dlhé hodiny sme len ticho ležali a snažili sa predĺžiť tento krásny pocit splynutia. Nakoniec sme zaspali v objatí.

Skoro ráno ma Lucia zobudila, jemne ma bozkala na tvár a pery. Pošepkala mi, že ju mrzí, ako sa ku mne chovala predošlé dni a že mala na to dobrý dôvod.

Plachtu od krvi sme radšej vyhodili do smetného koša za apartmánom. Odvtedy si neviem vynachváliť vlhký sex na červenú.

Vyskúšali ste ho už aj vy?

3.82 avg. rating (77% score) - 11 votes