Ako vyzerá panenská blana? Bolí jej pretrhnutie?

Pretrhnutie panenskej blany môže byť bolestivé

Prvý sex je príjemnejším zážitkom pre chlapcov ako pre dievčatá. Zo všetkých strán počujú desivé historky o tom, ako pretrhnutie panenskej blany bolí a ako pri ňom ich kamarátka takmer vykrvácala. Pravdou však je, že prvé milovanie je pre každú slečnu odlišné.

Ako vyzerá panenská blana

 

V rôznych krajinách a mytológiách sa stretávame s tým, že panenská blana je posvätný objekt. Je to najvyšší dar, ktorý môže žena darovať mužovi počas svadobnej noci. Čakať s prvým sexom do prvej spoločnej noci po svadbe už dávno neplatí. V súčasnosti sa téma sexu stala viac otvorenejšia a ľudia sa milujú aj bez toho, aby mali na to papier.

Chcete vedieť ako vyzerá panenská blana? Pri každej slečne sa odlišuje. Je to podobne ako s očami. Niekto ich má modré, niekto hnedé, no a niekto má inú panenskú blanu. Vo všeobecnosti sa blana nachádza okolo pošvy a vyzerá ako zhluk tkaniva. Nepredstavujte si ju ako tenký kus tkaniva, ktorý prechádza celým otvorom. Niektoré dievčatá sa môžu narodiť už bez panenskej blany.

 

Ako vyzerá panenská blana pre pretrhnutím

Popis ženských pohlavných orgánov

 

Pretrhnutie panenskej blany

Ideme do tuhého! Pretrhnutie panenskej (nazývané tiež deflorácia) blany môže nastať aj mimo pohlavného styku. Stačí, keď dievča masturbuje. Pri masturbácii sa môže blana iba natrhnúť, pričom pri pohlavnom styku sa pretrhne na viacerých miestach a môže nastať krvácanie.

Krvácanie pri prvom sexe je normálna vec, ktorá sa stala takmer každej babe. Niektorá zaznamenala len pár kvapiek a iná taký menší vodopád. Tie šťastnejšie nekrvácajú vôbec. Všetko závisí od natrhnutia blany. Paradoxom pre mňa osobne je, ako si panny aj v dnešnej dobe chránia svoju blanu. O normálnom sexe nechcú ani počuť, ale orálny alebo análny spôsob im vôbec neprekáža. Jednoducho prestali tieto dva spôsoby sexuálneho zblíženia brať ako milovanie.

V ich hlavách je to nastavené tak, že pokiaľ blana zostane neporušená, všetko je v poriadku. Dievča sa po návšteve u vás spokojne odíde domov a zahrá sa s vlastným vibrátorom. To, že možno si práve s ním úplne pretrhla blanu, jej však vôbec neprekáža. Prečo? Nie, že by mi análny sex a fajka nevyhovovali, ale cítiť mäkkosť a teplo vagíny je predsa len príjemnejšie. Ale to sú len moje vlastné zážitky.

Panenská blana ako kult

Ako sme už načrtli v úvode, panenská blana bola v niektorých obdobiach braná ako kult. V niektorých kmeňoch sa stále môžeme stretnúť s tým, že rodičia dávajú pozor na svoju dcéru, aby náhodou nezažila prvé milovanie skôr ako by mala.

V niektorých kultúrach sa dokonca musí žena preukázať, že bola panna. Ihneď po svadobnom obrade sa so svojím novým milovaným odoberie do spálne, kde sa prvýkrát pozrú na svoje nahé tela. Prebehne pohlavný styk a dvojica sa veselo pripojí k hosťom na oslavu. Ako dôkaz, že bola skutočne panna, im prinesú ukázať zakrvavenú plachtu. Tu nastáva však menší problém pre ženy, ktoré nekrvácajú vôbec. Nemajú svoje panenstvo ako preukázať.

3.00 avg. rating (67% score) - 3 votes