Návlek na penis: Hračka, ktorá poteší vás aj partnerku

Návlek na penis dokáže zväčšiť pohlavný úd muža

Návlek na penis je jednoduchá z plastu vyrobená sexuálna hračka. Jej funkcia sa dá opísať veľmi jednoducho. Zväčšiť váš penis. Ak schovávate v gatiach malého gašparka, zbystrite pozornosť, máme pre vás riešenie.

Návlek na penis rôznych tvarov a veľkostí

Návlek na penis sa vyrába prevažne z plastu. Pri výbere si dajte pozor na jeho presné zloženie. Keďže s návlekom pôjdete do vagíny alebo análu, je dôležité, aby neobsahoval materiál, na ktorý má vaša partnerka alergiu.

Najčastejšie sa návlek na penis vyrába zo silikónu a TPR/TPE (určitá forma elastickej látky). Keď budete vyberať návlek pre vás, určite si vyberte jeden z týchto materiálov. Ostatné plasty môžu obsahovať látky, ktoré spôsobujú kožné ochorenia. Stále však platí, že každý plast má vlastnú elasticitu a tvrdosť.

Po výbere materiálu sa zamerajte na veľkosť. Vždy je lepšie túto otázku prediskutovať so svojou partnerkou. Na začiatok odporúčame menšie veľkosti. Nič nimi nepokazíte a výsledok bude rovnaký. Časom, keď zistíte, že vám nestačí, vymeníte ho za väčšiu veľkosť. Na druhej strane, gigantický penis môže vyzerať veľmi vtipne a vaša partnerka sa udusí od smiechu ako od rozkoše.

 

Ako sedí návlek na penis

Ako sa líšia tvary a veľkosti návlekov, líši sa aj spôsob nasadenia. Niektoré sa pomocou malej pumpičky na penis prisajú alebo si ho pripevníte popruhom o semenníky. To, aký spôsob zvolíte už necháme na vás. Dávajte si však pozor na lacnejšie sacie modely, ktoré vám môžu koniec penisu nepríjemne podráždiť.

Pointou návleku na penis nie je len jeho zväčšenie, ale aj rôzne tvarovanie. Návlekom získa váš penis vrúbky, vlnky alebo iné druhy ostníkov. Niektorý muži si myslia, že návlek plnohodnotne nahradí kondóm. Samozrejme, ako to už býva, je to iba mýtus. Nespoliehajte sa, že návlek udrží vaše semeno, stačí jedna prasklinka a dieťa je na svete.

Či už holdujete sexuálnym pomôckam alebo nie, návlek na penis je príjemným spestrením posteľných hrátok. Kúpite ho za zlomok ceny a vám a vašej partnerke prinesie nový pôžitok. Ak si však nie ste istý, či je návlek správnym riešením pre vás, alebo sa ho hanbíte nosiť pred frajerkou, jednoducho zhasnite pri milovaní svetlo a prekvapte ju. Uvidíte, že sa vám o pár minút sama poďakuje.

5.00 avg. rating (94% score) - 1 vote