10 dôvodov, prečo mať sex každý deň

Sex, spotené telá, zrýchlené dýchanie a príjemné uvoľnenie. Pri intímnych chvíľach si prečistíme telo aj ducha. Nie ste zástancom pravidelného sexu? Naše dôvody vás presvedčia na jeho každodenné praktizovanie.

Po sexe sme šťastnejší

Nie je to len preto, že sme videli partnerkine prsia. Predstavte si sex ako športovú aktivitu, pri ktorej sa uvoľňujú endorfíny. Vďaka týmto hormónom sa cítime šťastnejšie a usmievame sa aj bez dôvodu. Hormóny šťastia produkuje naše telo aj pri sexe. Tak prečo si nespraviť ranné vstávanie príjemnejším?

Pri sexe sa zbližujeme

Spoločné vysedávanie na gauči vás nezblíži tak, ako intímne chvíľky. Nežné puskovanie, hladenie a vášnivé milovanie. Pri sexe sa cítime s partnerkou akosi viac spojení. Nielen fyzicky, ale aj duchovne.

Sme k sebe prítulnejší

V posteli sa nežnosti nekončia. Spojenie trvá aj mimo spálne. Je preukázané, že páry, ktoré majú pravidelne sex, si prejavujú nežnosti častejšie. Pusa pri umývaní riadu, alebo capnutie po zadku na verejnosti. Po pravidelnom milovaní pre vás už nič nebude tabu.

Sex je cvičenie, ktoré milujeme

Ak nepatríte medzi ľudí, ktorí chodia do posilňovne, odmietajú behať a vykonávať akúkoľvek fyzickú aktivitu, zaraďte do svojho denného programu viac sexu. Ak nebudete v posteli hrať mŕtveho chrobáka a budete sa aktívne zapájať, dokážete si pri milovaní zacvičiť rovnako dobre, ako vaši kamoši na bežeckom páse.

Prečítajte si tiež: Vytvarujte si postavu pomocou sexu

Sex je duchovná očista

Milovanie je jedna z mála aktivít, pri ktorej sa odpútame od okolitého sveta. Zabudneme na to, čo nás počas dňa ešte čaká, alebo na nepríjemnosti, ktoré sa stali pred pár hodinami. Odľahčíte svoju myseľ od zbytočných myšlienok a sústredíte sa iba na jediné – jej prsia.

Sexom ukážeme našu lásku

Ukáž mi lásku nie je len názov pesničky. Nemusíte svojej milovanej kupovať drahé šperky a darčeky. Ukážte jej ako ju máte radi bez slov a zbytočných materiálnych vecí. Položte ju radšej na posteľ a poriadne ju pomilujte.

Po sexe sa menej hádame

Šťastné páry sa hádajú menej. Samozrejme, vždy sa objaví drobnosť, ktorá vás oboch vytočí. Pravidelný sex však dokáže znížiť riziko hádok. Tým, že sa budete viac starať jeden o druhého, prejavujete viac lásky a pochopenia.

Sex môžeme mať vždy a všade

Na milovanie sa nepotrebujete dopredu pripraviť. Nemusíte si rezervovať posteľ alebo sa dohodnúť s partnerkou na konkrétnom dni. Najlepší sex je ten spontánny. Nič nestojí, v podstate ani nič k nemu nepotrebujete, a predsa si ho obaja naplno užijete.

Sex zlepšuje náladu

Je jedno, či máte depresiu, mrzutú náladu, alebo ste smutný. Sex je jediný spôsob, ktorý dokáže zlepšiť každú pokazenú náladu. Súvisí to aj s už spomínanými hormónmi šťastia, ale aj s duchovnou očistou. Pri sexe zabudnete, že ste nejakú depresiu mali.

Sex lebo orgazmus

Ak vás nepresvedčil žiadny z našich argumentov, orgazmus to musí napraviť. Ak už máte akékoľvek dôvody, prečo sa nechcete milovať každý deň, myslite na vyvrcholenie. Je krajší pocit ako orgazmus? Keď cítite to odchádzajúce napätie z vášho tela a príjemný pocit, ktorý vás napĺňa. Áno, to je TEN orgazmus.

5.00 avg. rating (96% score) - 2 votes